Kariera

Do współpracy zapraszamy adwokatów, radców prawnych oraz aplikantów zainteresowanych obsługą prawną dużych podmiotów z sektora finansowego. Studentów prawa lub administracji zachęcamy do aplikowania na stanowiska związane ze wsparciem administracyjnym zespołów merytorycznych.

PRAKTYKA
BANKOWA

Zadania:

  • Sporządzanie pism procesowych
  • Sporządzanie rekomendacji dla klientów
  • Stawiennictwo na rozprawach
  • Bieżąca analiza zmian w przepisach prawa oraz orzecznictwie

Oczekiwania:

  • Uprawnienia adwokata/radcy prawnego lub II-III rok aplikacji
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w dziale procesowym banku lub kancelarii zewnętrznej obsługującej bank w zakresie sporów sądowych
  • Bardzo dobra wiedza z obszaru postepowania cywilnego, prawa konsumenckiego i bankowego
  • Samodzielność, terminowość, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy wynagrodzenie 8-12 tys. netto w zależności od posiadanych uprawnień, stażu pracy i wiedzy (umowa B2B)

PRAKTYKA UBEZPIECZENIOWA

Zadania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w dziale procesowym ubezpieczyciela lub kancelarii zewnętrznej obsługującej podmioty z tego sektora w zakresie sporów sądowych
  • Bardzo dobra wiedza z obszaru postepowania cywilnego, prawa konsumenckiego i ubezpieczeniowego

Administracja / zespół wspierający

Zadania:

  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej (tradycyjna poczta papierowa),
  • Obsługa systemu elektronicznych doręczeń sądu (oferujemy szkolenie).
  • Archiwizacja dokumentów
  • Kontakt z sądami
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie

Oczekujemy znajomości narzędzi biurowych: skaner, xero, fax, obsługa komputera – Word, Outlook, Excel. Poszukujemy osób dokładnych, dbających o szczegóły, sumiennych i punktualnych. Oferujemy elastyczny grafik-godziny pracy do ustalenia, weekendy wolne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mrogoza[at]kpklegal.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzania Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – Dz.U.UE.I.2016.119.1 z dnia 2016.05.04)”.

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KPK Legal Kancelaria Adwokacka Adw. Beata Kopczyńska z siedzibą w Warszawa, Aleje Jerozolimskie 55/5, NIP: 701 04 11 151, REGON: 147 073 634.